in , , ,

9 илјади лајкови за кратко време: Aнтониа Гиговска во кожни хеланки ги собра симпатиите на социјалните мрежи

Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска уште со нејзиното учество во регионалното музичко шоу „Пинкови ѕвездички“ ги собра симпатиите како од жирито, така и од публиката.

Пејачката не добиваше само пофалби за вокалните способности, туку често добиваше и позитивни коментари за нејзините модни комбинации со кои се претставуваше на сцената во студиото на Пинк.

На нејзиниот Инстаграм профил може да се видат фотографии на кои пејачката позира во разни модни комбинации промовирајќи одредени модни парчиња.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/АНТОНИА ГИГОВСКА

Бидејќи поради короната естрадата не настапува со месеци, многумина од нив во периодот се фокусирани на промовирање на облека, накит, модни додатоци, козметички производи….

Гиговска со цел промоција на патики на еден познат бренд позираше во кафеави кожни хеланки во кои ги истакна своите облини.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/АНТОНИА ГИГОВСКА

Објавата за кратко време достигна повеќе од 9 000 лајкови, а нејзините следбеници и пријатели, како и нејзиното момче Иван Јованов ја описпаа со позитивни коментари.

Извор: vistina.com

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Девојка бара сопруг во супермаркет – Како заврши нејзината потрага?

Панчо – ДНК и Огнен Здравковски сменија професија: Нема леб од музика, ама нема ни срам од работа, па заедно тргнаа да учат „како се раѓа лебот“ (ВИДЕО)