in ,

Кристални чевли за современи Пепелашки – Amina Muaddi создаде колекција за дамите кои сакаат да се чувствуваат како принцези

Новата модна соработка на Amina Muaddi и A$AP Rocky ја претвора бајката за Пепелашка во реалност.

Оваа цела година не претвори во Пепелашки кои мечтаат за блескави балови. И додека чекаме поволно време за да заблескаме, дизајнерите не мируваат. Амина Муади после успешната соработка со брендот Fenty на Ријана, за која освои и награда, лансира нова колекција чевли во соработка со наводниот дечко на Ријана – A$AP Rocky.

Повеќе можете да видите на наредниот линк: Кристални чевли

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ви ги откриваме најголемите машки несигурности

Женски грешки што доведуваат до раскинување