in , ,

Ловец на глави таргет Patricia Saunders

Azirus Gaming ви ја преставувува најновата епизода Ловец на глави. Овој пат е таргетот Patricia Saunders која што е обвинета за прободување со нож на REginald O`Sullivian. Таргетот се бара жив или мртов, останото погледнете го во видеото.

https://www.youtube.com/AzirusGaming – Лајк, Дислајк, Share или subscribe.

Вашата поддршка многу ми значи.

Azirus Gaming.

What do you think?

Written by Azirus Gaming

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Еве како треба да се шминкаат дамите на 60 години

После Аркан, само него јавно го покажа: Како изгледа денес бившото момче на Цеца Ражнатовиќ и со што се занимава? (ФОТО)