Слушнете го мојот нов микс: Tose Proeski – Angel Si Ti(DJ Ljupce1982 MIX)


Утринава го направив новиот мој микс кој е од песната на Тоше Проески Ангел Си Ти. Како сето тоа звучи слушнете на долното видео:

Previous Аднан Куртов е број еден Музичар во Велес
Next Папагал го разбудил и му го спасил животот на својот сопственик