in , ,

Селена Гомез ја шокира јавноста: „Ќе се омажам за 68-годишниот колега“

Селена Гомез во 2019 година се појави во филмот The Dead Don’t Die заедно со холивудската ѕвезда Бил Мареј со кого заедно се појави на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал држејќи се за рака.

Повеќе од натписот можете да видите на наредниот линк: Ќе се омажам за 68-годишниот колега“

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Погледнете како метеор го осветли небото над Јапонија

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 1 ДЕКЕМВРИ 2020 ГОДИНА