in , ,

81-годишна пензионерка се омажила за 35-годишен младич – „Првата ноќ се чувствував како девица“

Британката Ирис Џоунс има 81-година и неодамна го кажа судбоносното „да“ на египѓанецот 35-годишниот Мухамед Ахмед. Таа е во брак со 46 години помладиот египќанец а за националните медиуми проговори за нивната врска без влакна на јазикот.

Блиските на Ирис се плашат дека Мухамед од Ирис бара пари и државјанство, што тој остро го негира.

„Не сакам нити државјанство а ни пари. За мене е сосема во ред вака и се снаоѓам со она што го имам, фала богу“ – вели египѓанецот.

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 годишно дете влегло во вазна и се заглавило – Реакцијата на бабата е хит

Рецепт за совршено домашно топло чоколадо на француски начин – ќе го обожувате