in ,

Наместо од Марадона, луѓето се простуваат од Мадона

Друштвените мрежи горат, сите се простуваат од легендарната пеачка.

Фудбалерот Диего Армандо Марадона почина вчера на 60 годишна возраст,но на социјалната мрежа Твитер дојде до забуна, корисниците сфатија дека починала пеачката Мадона.

Повеќе од овој надпис можете да видите на наредниот линк: Наместо од Марадона, луѓето се простуваат од Мадона

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Широкиот Силвио Карузо валк – Хитмен гејминг меме

Ирена Спировска пред камери ги разголи долгите и витки нозе, а коментарите за еден детаљ не престанаа да се редат (фото)