in ,

Бизарен богаташ – Отишол на свадба со 6 бремени жени кои сите носат негово дете

Контраверзниот богаташ и инфлуенсер познат под прекарот Pretty Mike го шокира светот кога на Инстаграм сподели фотографија на која позира со шест трудници, а тврди дека е татко на сите шест бебиња.

Повеќе од натписот можете да водоте на наредниот линк: Бизарен богаташ

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ова е последната фотографија на Диего Марадона пред да почине: Неговиот вонбрачен син не стигна да го види својот татко (ФОТО)

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 27 НОЕМВРИ 2020 ГОДИНА