in ,

Потрошила милион фунти да изгледа како Ким Кардашијан

И тоа не и е единствената опсесија.

Признава дека и ласка тоа што сите забележуваат колку се слични и дека вложувањето во изгледот и се исплатило.
„Луѓето постојано ми зборуваат дека изгледам како неа. Ме споредуваат секој пат кога ќе ме видат на улица, забава или било каде. Секогаш ме запираат за да се фотографираат со мене – а јас навистина сакам внимание“, вели Чали.

Повеќе од натписот можете да најдете на наредниот линк: Потрошила милион фунти

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 25 НОЕМВРИ 2020 ГОДИНА

Како настанал „медениот месец“ кој младенците со нетрпение го очекуваат?