in , , ,

Саша Ковачевиќ го прекина интервјуто поради ситуација од која не можеше да продолжи да зборува

Саша Ковачевиќ даваше интервју на еден магазин, а по тој повод беше забележана и повеќе од интересна ситуација.

Имено, пејачот даваше го прекина интервјуто поради девојчето кое се возеше на скејтборд и падна веднаш зад него, пренесува „Хит Информер“.

Саша веднаш го прекина интервјуто и истрча да и помогне, ја праша каде се нејзините родители и дали е повредена, додека таа плачеше цело време, држејќи го коленото.

Во тој момент, нејзиниот постар брат истрчал и му објаснил на Ковачевиќ дека нивната мајка е во продавницата, по што пејачот ги однел на колачи додека не се појави мајката.

Пејачот го бакна девојчето во главата и се врати да го заврши интервјуто, гест кој ги воодушеви сите присутни.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 свадбени торти кои го направија денот полош

РЕЦЕПТ: Сочна штрудла од лимон за сладок почеток на денот