in , ,

Топлес фотографиите со Нада Топчагиќ и Сузана Манчиќ се само почеток: Српската пејачка планира да објави уште разголени фотографии

Водителот Огнен Амиџиќ во емисијата „Амиѓи шоу“ ја покажа маицата од Нада Топчагиќ и Сузана Манчиќ во топлес, а ова фотографија стана хит на интернет.

„Сега има многу голотија. Сите ме прашуваат зошто Инстаграм ми ја избриша фотографијата, како демек не сум ги сокрила градите, а голотија има на сите страни. Овие денови ќе објавам фотографии каде седам на столица, мојот син кој има две години, мојот сопруг, а јас сум без облека на горниот дел. Јас седам на таа столица. Допрва ќе објавам опасни фотографии. Малите гради се вечна младост, затоа јас сум млада“ изјави Нада.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Дневна доза Хитмен – Сапиенза и Хокаидо

Рускиот доктор Ласкин препорачува „имунo бомба“ за која нема да потрошите многу пари, а штити од вируси