in ,

Силвестер Сталоне станува дел од продолжението на филмот The Suicide Squad

Силвестер Сталоне ќе се придружи во екипата на филмот “The Suicide Squad” – потврдува режисерот на филмското остварување, Џејмс Ган.

Повеќе од натписот можете да најдете на нередниот линк: Силвестер Сталоне

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 17 НОЕМВРИ 2020 ГОДИНА

РЕЦЕПТ: Здрав ручек – Чорба од целер и бадеми