in ,

Марјана Станојковска покажа талент за кој не би ни помислиле дека го поседува (фото)

За водителката Марјана Станојковска сите знаеме дека е една од најатрактивните водителки.

Со години имаме прилика да ја гледаме како води „Лото“, но сме ја виделе и во разни други водителки ангажмани. Често на социјалните мрежи позира промовирајќи одредени брендови, козметички производи, костими за капење.

На нејзина сметка често пристигнуваат позитивни коментари за нејзиниот изглед, а како и нема кога Станојковска изгледа позгодно од “7ца на Лото“.

Често знае на социјалните мрежи да објави жежок танц и да предизвика бура од реакции.

Меѓутоа кога станува збор за нејзиниот приватен живот или приватни детали, Марјана ги крие како „змија нозе“.

Многу ретко на социјалните мрежи споделува објави кои не се поврзани со нејзината работа и професија. Таа сега направи исклучок и покажа талент за кој можеби не би ни помислиле дека го поседува.

Имено, водителката се покажа и како права домаќинка и готвачка, па зготви домашни бомбици по рецепт на нејзината баба, а со крајниот резултат се пофали на социјалните мрежи.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Веруваме дека водителката го погодила рецептот на баба си, а слатките испаднале вкусни.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Зошто луѓето викаат кога се лути? – Поучна приказна

ВИДЕО: Нели го гледаш мојот безбедносен триаголник?!