in ,

Едноставен есенски Makеup туторијал

Овој едноставен есенски туторијал може да ви помогне да изгледате најдобро што можете , а за тоа да не потрошите многу време. Туторијалот е доста лесен и не опфаќа посебни техники на шминкање :

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Џенифер Лопез се расплака на доделување на наградите, а фановите ја нападна дека солзите се лажни

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 18 НОЕМВРИ 2020 ГОДИНА