in ,

ВИДЕО: Нели го гледаш мојот безбедносен триаголник?!

Овој е вистински кандидат за идиот на деценијата.

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Марјана Станојковска покажа талент за кој не би ни помислиле дека го поседува (фото)

Џенифер Лопез се расплака на доделување на наградите, а фановите ја нападна дека солзите се лажни