in ,

Леонардо Ди Каприо веќе не е заводникот кој го знаеме: Актерот со вишок килограми „уловен“ на плажа (фото)

Леонардо Ди Каприо секогаш имаше врвни топ модели покрај себе, жените ширум светот не можеа одолеат на неговиот изглед, но сега тој малку се опушти.

Холивудскиот актер, кој се стекна со слава во помладите денови, се појави на плажата во Малибу со неговиот пријател, а многумина почнаа да коментираат колку тој сменил.

ФОТО:ПРОФИМЕДИА

Леонардо со своите вишок килограми и одеше лежерно без маица.

ФОТО:ПРОФИМЕДИА

Имаше и такви кои застанаа во одбрана на актерот и коментираа како неговиот изглед е нормален за 45 години, како и дека се среќни кога ќе видат слика на актер што не е лажна.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11 НОЕМВРИ 2020 ГОДИНА

Од правник до економист, актер, учител: Eве какво образование имаат завршено членовите на жирито на „Ѕвездите на Гранд“