in ,

Перо Антќ има плакар за патики кој е поголем од таков во продавница (фото)

Ако поголемиот дел од припадничките на понежниот пол сакаат да имаат што повеќе високи потпетици, кај мажите тоа најчесто се патиките.

Актуелниот претседател на Кошаркарската Федерација на Македонија, Перо Антиќ разбирливо е голем вљубеник во патики, а во својот дом ги има повеќе отколку што една продавница има залиха.

Перо е доста активен на својот Инсатграм профил, особено на „стори“, каде редовно ги снима неговите три сина.

ФОТО:ПЕРО АНТИЌ/ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

Овој пат, оној што чепна во неговата слаба точка,плакарот со патики, беше постариот син Лука.

ФОТО:ПЕРО АНТИЌ/ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

Тато Перо веднаш беше тука со предупредување до наследникот кој како да сакаше да си избере еден чифт од стотиците кои беа истурени во куп и се трудеше да ги среди.

ФОТО:ПЕРО АНТИЌ/ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

Стотиците модели секако се од реноминари спортски брендови, некои дизајнирани и специјано за Перо, а за сумата колку чинат сите вкупно, можеме само да претпоставуваме.ТАГОВИ:

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 3 НОЕМВРИ 2020 ГОДИНА

Новиот Hitman 2 контракт: HITMAN 2 – Moved On – #269