in , ,

Сестрата на Бритни Спирс проговори за менталната состојба на пејачката

Џејми Лин Спирс, сестрата на Бритни Спирс, беше гостинка во емисијата „Добро утро Америка“, каде откри како нејзината сестра Бритни Спирс се справува со целата ситуација околу вирусот корона.

„Околностите се лоши, но добрата работа е што можев да поминам многу време со моето семејство и децата без да се чувствувам виновна“, рече Џејми.

Таа се чувствува како сите нас. Таа се обидува да се справи со тоа најдобро што може и да остане позитивна во текот на оваа многу предизвикувачка година. Беше зафатена со одморот што искрено го заслужи – заклучува Џејми.

Инаку, Спирс се бори со зависност и ментални проблеми од 2006 година. Пејачката беше сместена во клиника за рехабилитација во февруари 2007 година, но ја остави по само еден ден. Следната вечер, таа ја скрати косата, а потоа ги нападна папараците со чадор.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Најновиот контракт со наслов: HITMAN 2 – The Serial Killer – #268

ВИДЕО: Генгста шит и Ритко Мадафака