in , ,

ONE AZIRUS PLAY: ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА 12 и 13 МИСИЈА НА НОВАТА ВИДЕО ИГРА MAFIA

По 11 мисији кои беа обајвени на вирално.мк, следува и 12 и 13 која можете да ја видите во долното видео:

12.Mafia Definitive Edition – Great Deal – #12

13.Mafia Definitive Edition – Bon Appetit – #13

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 28 ОКТОМВРИ 2020 ГОДИНА

Надреални инсект-самовили направени од вистински инсекти – Дали оваа уметност ви е бизарна?