in , ,

Арнолд Шварценегер опериран од срце – „Се чувствувам фантастично“

„Имам нов аортен залисток со мојот нов залисток на плуќата од минатата операција“ – напиша актерот на новата фотографија од болничкиот кревет во клиника во Кливленд заблагодарувајќи се на медицинскиот персонал.

Ѕвездата од акциските филмови, Арнолд Шварценегер (73) изјави дека се оперираше од срце но сега се чувствува фантастично.

Повеќе од натписот ќе најдете на наредниот линк: Арнолд Шварценегер опериран од срце

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 27 ОКТОМВРИ 2020 ГОДИНА

Зошто многу паметни и прекрасни жени остануваат сингл со години