in , ,

Протече фотографија на која страсно се бакнуваат: Дара Бубамара објави интимна фотка со 20 години помладото момче (фото)

Пејачката Дара Бубамара ужива во љубовната врска со 20 години помладото момче Тони.

По одморот на Малдивите, Дара и Тони заминаа на одмор на Занзибар.

Имено, пејачката долго време се обидуваше да го сокрие својот нов партнер, но јавноста набрзо дозна за кој се работи.

Пејачката досега неколку пати сподели фотки со момчето, но не го покажуваше лицето.

Меѓутоа, таа повеќе не сака да ја крие интимата, па објави селфи на кое се бакнува со Тони.

Нема сомнеж дека пејачката е заљубена и ужива во љубота со 20 годни помладиот партнер.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Зошто го носиме часовникот на левата рака а не на десната?

АЗИРУС ГЕЈМИНГ: Првата мисија од Хорор играта Amnesia Rebirth со наслов-The Flight | Cassandra | Caves | Walkthrough Part #1