in , ,

Поранешниот сопруг на Ана Кокиќ призна: „Се уште сум заљубен во неа, засекогаш ќе има посебно место во моето срце“

Српската пејачка Ана Кокиќ претходната година се разведе по 10 години брак од нејзиниот сопруг Никола Раѓан.

Екс сопругот на „Блиц полиграф“ призна дека се уште е заљубен во неговата поранешна сопруга.

„Дали е точно дека се уште си заљубен во твојата поранешна сопруга Ана Кокиќ“, гласеше прашањето, а Никола даде точен одговор.

„Да, вистина е. Во смисла дека таа секогаш ќе има посебно место во моето срце бидејќи е мајка на моите деца. Така да….мислам дека тука нема дилеми“ изјави Никола и исткана дека со Ана е во пријателски односи.

Ватерполистот истакна дека и многу жени од јавната сцена му се наметнувале, но тој успеал да заведе само Ана.

Видеото погледнете го тука.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Баристи и конобари кажуваат од што им е дојдено „преку глава“

АЗИРУС ГЕЈМИНГ: Три најнови мисији од играта Mafia, 7, 8 и 9