in , ,

АЗИРУС ГЕЈМИНГ: Три најнови мисији од новата видео игра Mafia

Ова се најнови три мисији како продолженије на вчерапните 3. Видеата се испод:

4.Mafia Definitive Edition – Ordinary Routine – #4

5.Mafia Definitive Edition – Fair Play – #5

6.Mafia Definitive Edition – Sarah – #6

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

FIFA 20: Ливерпул против Наполи

Ја опишаа дека се однесува како да нема пари: Постапката на Кејт Мидлтон изненади многумина