in , ,

FIFA 20: Јувентус против Ливерпул

Од два нула за Јуве успеав на крај да ја свртам 2 спрема 4 за Ливерпул играјки онлајн против друг. Погледнете го гејмплејот над натписот:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Урнебесниот танц на Трамп стана хит на TikTok

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 22 ОКТОМВРИ 2020 ГОДИНА