in , , ,

Трик со јајце стана вирален хит – Ќе сакате да го пробате уште веднаш

Овој трик со јајце прикажан преку тик-ток видео е веќе прегледан повеќе од 50 милиони пати. Ако сакате пржени јајца дефинитивно ќе сакате да го пробате.

Се попопуларната социјална мрежа Тик-ток е преплавена со интересни видео рецепти, а овие денови се издвојува еден, кој всушност, е доста едноставен трик од кујната.

Еден корисник покажа како да направите „пакетче“ од јајце, а оваа снимка е прегледана повеќе од 50 милиони пати, и има 4,3 милиони лајкови.

Се што треба да направите е прво да ја ставите белката во тава, а потоа жолчката во средината и да ја преклопите со краевите од белката.

Погледнете..

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eFootball PES 2020 – Македонија против Холандија

Вишнови усни – Тренд број еден кај есенската шминка