in , ,

Сите во студиото занемеа: Гоца Тржан призна колку пати водела љубов за 24 часа

Гоца Тржан секогаш била без „влакна на јазикот“, па овој пат одговори на доста провокативно прашање.

Пејачката се согласи да каже колку пати водела љубов за само 24 часа, а многумина беа изненадени од одговорот.

Во тој момент, водителот започна да брои, а Гоца се согласи дека тоа е повеќе од 12 пати.

“Да, толку пати сум водела. Не знам како би било сега, тој човек сега е постар”, истакна Гоца во „Амиџи шоу“.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Десерт на денот: Холандски палачинки

0

Најдобрите примери за модерен дизајн на ентериер