in , ,

Погледнете го не много стар гејмплеј од страна на Азирус Гејминг, со наслов: HITMAN 2 – The Angel Of Death

Погледнете го не много стар гејмплеј од страна на велешанецот Азирус Гејминг, видеото е испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0

Најдобрите примери за модерен дизајн на ентериер

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 19 ОКТОМВРИ 2020 ГОДИНА