in , ,

Еве како изгледаше Цеца во костим за капење на почетокот од кариерата како тинејџерка (фото)

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ последниве денови објавува фотографии и видео снимки од летување и ги воодушевува своите следбеници, но ваква сигурно не сте ја виделе ако сте од помладата генерација.

Имено, се појави насловна страница од почетокот на кариерата на Цеца каде позира во бикини.

Оваа фотографија е снимена пред повеќе од 20 години, а пејачката тогаш ги добила симпатиите на јавноста како со глас така и со стас.

https://www.instagram.com/p/BCV434EJNop/?utm_source=ig_web_copy_link

Меѓутоа, со видео снимката од Кипар покажа дека годините не и можат ништо.

https://www.instagram.com/p/BnBx7oWBhRs/?utm_source=ig_web_copy_link

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Мистеријата за скршеното огледало – Дали вистински носи несреќа?

Десерт на денот: Холандски палачинки