Еве како изгледаше Цеца во костим за капење на почетокот од кариерата како тинејџерка (фото)


Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ последниве денови објавува фотографии и видео снимки од летување и ги воодушевува своите следбеници, но ваква сигурно не сте ја виделе ако сте од помладата генерација.

Имено, се појави насловна страница од почетокот на кариерата на Цеца каде позира во бикини.

Оваа фотографија е снимена пред повеќе од 20 години, а пејачката тогаш ги добила симпатиите на јавноста како со глас така и со стас.

Меѓутоа, со видео снимката од Кипар покажа дека годините не и можат ништо.

View this post on Instagram

Veliko plavo,toplo more……❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Извор: vistina.com.mk

Previous Мистеријата за скршеното огледало – Дали вистински носи несреќа?
Next Десерт на денот: Холандски палачинки