eFootball PES 2020 – Македонија против Шпанија


Погледнете го најновиот гејмплеј на DJ Ljupce1982. во кој игра со Македонија против Шпанија на тежина Матур. Видеото е над натписот:

Previous Шерон Стоун објасни зошто ставила крај на љубовните врски: „Не ми треба уште едно дете“
Next 5 бои кои треба да ги избегнувате на ѕидовите во спалната соба