in ,

Погледнете го најновиот Хитмен 2 контракт преигран на Азирус Гејминг со наслов: Hitman 2 – The Red Menace

Погледнете го најновото гејминг видео на велешанецот Азирус Гејминг, видеото е испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 години без Тоше: Македонија се сеќава на загубата на својата најблескава ѕвезда, на својата музичка икона, на својот ангел… (ФОТО)

Еве што пишуваат српските медиуми за Тоше Проески на 13 години од неговата смрт