in , ,

Познати личности кои ги присвоиле своите миленици од центар за бездомни животни

Ќе бидете изненадени од фактот колку познати селебрити личности ги спасиле своите миленици од улица или ги присвоиле од центар за згрижување на бездомни животни.

Џенифер Анистон, Селена Гомез, Рајан Рејнолдс, Арнолд Шварценегер.. листата продолжува. Сите тие имаат еден или повеќе миленици кои често ги фотографиират и ги споделуваат на своите социјални мрежи.
Ви споделуваме листа од сите познати ѕвезди и нивните крзнени пријатели.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Познати личности кои ги присвоиле своите миленици

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 14 ОКТОМВРИ 2020 ГОДИНА

5 рецепти кои лесно и брзо ја решаваат болката во грлото