in , ,

Видеоигри што беа премногу амбициозни за да бидат објавени, втор дел

Gameranx направи избор на видеоигри кои биле најавувани низ годините, но изгледале премногу добри за да бидат вистинити и така и се покажало.

Премногу амбициозни и футуристички, овие игри никогаш не ја видоа „светлината на денот“.

Gameranx го објави вториот дел од изборот, а првиот може да го видите ТУКА.

Извор: kajgana.com

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Јака женска и во спортско издание: Каролина Гочева беше магнет за погледи возејќи велосипед низ Градски парк (фото)

Ако мислите дека вашите фотографии од детството се лоши – Чекајте да ги видите овие