in , ,

Анџелина Џоли проговори за најтешките моменти во животот: „Станав безначајна, дури и невидлива“

Поранешните сопружници Анџелина Џоли и Бред Пит со своите постапки многупати докажаа дека нема да постигнат договор толку лесно, дека нема да го поделат старателството над децата во целост и дека ништо нема да оди според планираното во случај на парница.

Добро упатени извори тврдат дека двајцата никогаш не биле во полош однос и дека 46-годишната Џоли е во целосна психичка растроеност.

Во неодамнешното интервју, самата Енџи призна дека е во тежок период и дека нејзината единствена и најголема утеха, последните неколку години, биле нејзините деца.

https://www.instagram.com/p/CFXMUH6H7jq/?utm_source=ig_web_copy_link

„Мојата сила доаѓа од моите деца. Сите родители знаат дека во нив постои таа моќ што постојано расте. Не знам од каде потекнуваше мојата вера, но сигурна сум дека сум во некаков преоден рок, како да се враќам на своите корени и се изгубив. Мислам дека започна кога Бред и мојата врска завршија. Тоа беше комплициран период, не можев да се препознаам и станав мала, скоро безначајна, дури и невидлива. На крајот, се соочив и со некои здравствени проблеми. Сето тоа ме потсети колку сум среќна што сум жива “, рече Енџи.

„Понекогаш ми е толку тешко да се соочам со животот затоа што се чувствувам како да тонам, но тогаш се сеќавам дека поради моите деца морам да останам силна. Тие мора да имаат столб на кој треба да се потпрат кога им е тешко и затоа тој столб мора да биде силен и не смее да се руши “, заклучи таа.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ако мислите дека вашите фотографии од детството се лоши – Чекајте да ги видите овие

Бројките не лажат – PlayStation води во „војната на конзолите“