in ,

Погледнете го гемплејот со наслов: Tom Clancy’s The Division 2 – Grand Washington Hotel

Погледнете го најновиот Гемплеј на Азирус Гејминг, овој пат се работи за играта Tom Clancy’s The Division 2 со наслов мисија Grand Washington Hotel. Видеото од гемплејот е испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

(ВИДЕО) ЗА ЕДЕН ЧАС ВО ВЕЛЕС 70 КАЗНИ ЗА СООБРАЌАЈНИ ПРЕКРШОЦИ

Ова е ќерката на Аца Лукас од првиот брак која работи како шминкерка во „Гранд“ (фото)