in , ,

Слушнете еден од понови моји миксови: Ivana Selakov i Amar Gile – BOLI BOLI (DJ Ljupce1982 MIX)

Ова верзија се разлукува од оргиналот, слупнете ја:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aнастасија Ражнатовиќ: „Користам фотошоп и не ми е срам“

Слаткар работи турбо: На Сања Николиќ „и направи“ бебе, а знаете ли што и направи на Сузана Гавазова? (ФОТО+ВИДЕО)