in ,

Хрватаската пејачка е бремена во петатта деценија од животот

Хрватската пејачка Маја Шупут сподели среќни вести односно дека е бремена од својот партнер Ненад Татаринов.

Таа на својот Инстаграм објави дека останала бремена во својата 41 година.

„Изненадување. Драги мои, од сите објави и најави, имам многи поголема вест. Ова за нас е најубава, најчудна и толку магична да не можам да ви ги опишам нашите чувства. Имено, во нашето мало семејство пристигнува принова која е најголем дар и само таа недостигаше  за нашиот универзум. Малку е да кажеме дека сме на 7мо небо и дека зборот возбудување доби друг димензија. Конечно дојде моментот да ви откриеме слатка тајна и бебето го има првиот фото спомен во мајчината утроба….Денес славиме 15 недели со надеж дела следните 25 ќе поминат вака убаво и сигурно за нас“, напиша пејачката.

https://www.instagram.com/p/CGCk6YjFn6v/?utm_source=ig_web_copy_link

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Плачењето не е знак на слабост – тоа е знак на емоционална интелигенција

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 9 ОКТОМВРИ 2020 ГОДИНА