in ,

Следбениците ја прашаа Мартија Станојковиќ дали вградила силикони – еве го нејзиниот одговор (фото)

Младата и талентирана пејачка Мартија Станојковиќ публиката ја запозна преку регионалното музичко шоу „Пинкови ѕвезди“ каде што со својот глас успеа да ги освои сите.

Од мало слатко девојче, Мартија порасна во вистинска убавица.

Станојковиќ е активна на социјалните мрежи и често знае да ги израдува фановите со разни фотографии, а некогаш знае да сподели и фотки со мала доза на провокации и да ги истакне своите облини.

https://www.instagram.com/p/CDj8V3uAWdz/?utm_source=ig_web_copy_link

Деновиве, младата пејачка на социјалните мрежи деновиве одговараше на разни прашања  поставени од нејзините следбеници.

Така, некој од фановите ја праша дали има вградено силикони, а нејзиниот одговор беше негативен.

Станојковиќ секогаш изгледаш тип – топ, средно, дотерано, убаво….

Меѓутоа, овојпат покажа како изгледа без шминка односно во природно издание.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ова е најлошата работа што можете да ја чувате во својот паричник

ОВИЕ 3 хороскопски знаци се најубавите во хороскопот: Дали сте еден од нив?