Новите игри за PS4 Plus за Месецот Октомври 2020


Денес на Јутуб каналот на Плејстејшен во 17 и 30 можевте и можете да дознаете кои се новите две игри кој секој месец PS4 ги дава бесплатно за тие што имаат PS Plus. Сето тоа погледнете го во горното видео

Previous ОВИЕ 3 хороскопски знаци се најубавите во хороскопот: Дали сте еден од нив?
Next Тијана Дапчевиќ дојде од Србија да му помогне на тато во мешање Драчевски ајвар (видео)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.