in ,

Одлична фри ту плеј игра Rocket League за PS4

Доколку сакате некоја симулација со која сакате да давате голови со колички, тоагаш Rocket League е вистинска игра за вас. Едно време се наплаќаше ова игра но во текот на времето стана бесплатна за симињање. Доколку не ја знаете за што поточно игра се работи, погледнете го видеото:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

(ФОТО) Беше многу малечка: Се сеќавате ли кога Нихан ја глумеше внуката на Џеврие!

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 28 СЕПТЕМВРИ 2020 ГОДИНА