in , ,

Лепа Брена по два месеци се врати во Белград и одржа итен состанок – еве кога ќе биде свадбата на деценијата

Лепа Брена по два месеца одмор на Азурниот брег и Јадранското море, конечно се врати во Белград и одржала итен семеен состанок со синот Виктор.

„Брена досега не се мешаше во нивната врска бидејќи многу ја засака Сандра која е од добро семејство. Меѓутоа, еден нивен заеднички пријател и кажа на пејачката дека Виктор планира да се жени до крајот на годината, па Брена сакаше да слушне лично од него“, вели извор близок на семејството.

Брена го прашала Виктор дали планира да се жени до крајот на годината, а тој одговорил дека не знае.

Фолк ѕвездата го посоветувала најдобро тоа да го направи следната година.

Како  што пишуваат медиумите, младиот  Живојиновиќ сега штеди за стан кој планира да го купи на почетокот на следната година.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24 СЕПТЕМВРИ 2020 ГОДИНА

Горан вели дека Асисен Кред Одисејата е голема како Скајрим