in ,

Најновиот PS5 гејмплеј на новиот Спајдермен

Погледнете го најновиот гемплеј кој е направен со Сони Плејстејшен 5, уживајте.

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Пред 50 години почина Џим Хендринкс

DISNEY ЛАНСИРА ВЕНЧАНИЦИ ВО КОИ ЌЕ СЕ