in , ,

Силикони како балони: Луна Ѓогани со најновата фотографија направи хаос (фото)

Луна Ѓогани неодамна кажа „да“ на своето момче Марко Миљковиќ, а сега заедно уживаат во заедничките моменти.

Имено, парот моментално се наоѓа во Турција, а отаму Луна објави фотографија која  повеќе открива од што покрива.

Поранешната учесничка во реалните шоуа на својот „Инстаграм“ сподели фотка во бикини во кое ги истакна своите џиновски силикони.

„Овде е жешко“, пишува таа во описот на фотографијата.

ФОТО: ИНСТАГРАМ

Објавата за краток период доби повеќе од 29 000 лајкови.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 21 СЕПТЕМВРИ 2020 ГОДИНА

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 22 СЕПТЕМВРИ 2020 ГОДИНА