in ,

Ова е рускиот милионер со кого ќе се мажи ќерката на Жељко Митровиќ: „Сакам повеќе пари отколку луѓе“

Кристина Митровиќ, постарата ќерка на сопственикот на ТВ Пинк, Жељко Митровиќ, Милица Митровиќ, која живее и студира во Лондон, стапува во брак со руски милионер.

Кристина ја запросија пред неколку дена – таа рече „да“, а потоа на Инстаграм објави фотографија од скап прстен и прекрасен букет рози.

ФОТО:ИНСАТРГАМ/ПРИНТСКРИН/SIXCHICK

Идниот зет на лидерот Пинк се претставува на Инстаграм како „Царот на Лондон“.

Во описот на неговиот профил се вели дека тој „повеќе се фокусира на пари отколку на луѓе, бидејќи никогаш не сретнал долар што не му се допаѓал“.

ФОТО:ИНСАТРГАМ/ПРИНТСКРИН/SIXCHICK

Идниот сопруг на Кристина е син на руски тајкун и се занимава со семеен бизнис. Тој има приватен авион, обезбедување и возен парк на скапи автомобили.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Синот на Тијана тргна во авантура, но по свој пат: Ќе биде ли Вук новата ѕвезда во познатото семејство? (ФОТО)

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 15 СЕПТЕМВРИ 2020 ГОДИНА