in ,

НАПРАВИ САМА: ЛАК ЗА НОКТИ ВО БОЈА КОЈА НИКОЈ ЈА НЕМА

Имаме еден одличен трик за вас кој сигурно многу ќе ви се допадне. Се што ви е потребно е прозирен лак за нокти и сенки за очи кои не ги употребувате.

Можеби не е некое револуционерно откритие, но е неверојатно забавно. Доколку не сте го пробале овој трик, сега е иделно време.

Штосот е во тоа што можете да направите лак во боја која отсекогаш сте ја посакувале, со помош на сенки за очи.

За повеќе кликнете на нердниот линк: НАПРАВИ САМА

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 12-13 СЕПТЕМВРИ 2020 ГОДИНА

Славата е многу добра за забите – погледнете какви заби имале овие ѕвезди на почетокот на кариерата