in ,

Луна веќе му одбра име на нероденото дете, иако се’ уште не е ни бремена… а можеби и е?! (ФОТО)

Марко Миљковиќ неодамна ја запроси и вери Луна Ѓогани, а сега тие разговараа за името на нивното идно дете.


„Ми се допаѓа Лука доколку е момче, а и Марко се согласува со тоа име“ – рече Луна за српски „Ало“.

„Ако излезе дека е девојче… Имам повеќе имиња како Миа, Лана, Хана. Неколку кратки и необични имиња – рече таа, а на Марко му се допадна тоа што го слушна.

Така што, излезе дека Луна веќе му одбра име на нероденото дете, иако се’ уште не е ни бремена… а можеби и е?!

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ако се туширате во ова доба од денот, правите голема грешка – дерматолог открива кога е најдобриот момент за туширање

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 12-13 СЕПТЕМВРИ 2020 ГОДИНА