in , ,

„Извинете хејтери“: Карлеуша со приватен авион слета во Македонија – ја покажа внатрешноста на авионот, а го снимаше и Охрид од птичја перспектива (фото+видео)

Српската поп пејачка Јелена Карлеуша им се враќа на настапите, а на нејзината агенда за старт беше Македонија, односно Охрид.

Изминатиот период таа заедно со тетка си и ќерките одмораше во Турција, а откако ги наполни батериите на море, Карлеуша и се враќа на кариератапод полна пареа, а го подготвува и новиот албум.

За своите обожаватели на Инстаграм сподели снимка најпрвин за време на летот и кадар од Охридското езеро, но и од внатрешниоста на авионот, а фановите веднаш им порачаа на оние што не ја сакаат: „Извинете хејтери“.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Карлеуша со приватен авион слета во Македонија

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 СОВЕТИ КОИ МОРАТЕ ДА СИ ГИ ДАДЕТЕ НА СЕБЕСИ ВО ОВОЈ МИГ

„Не ти е срам“: Елена ги распамети фановите – по долна облека се растегна по спиење!