in ,

„Грода сум што сум гола на 40“: Кејт Винслент снимаше експлицитна сцена со помладата колешка (видео)

https://vistina.com.mk/wp-content/uploads/2020/09/iu-700x466.jpg%20700w,%20https://vistina.com.mk/wp-content/uploads/2020/09/iu-360x239.jpg%20360w,%20https://vistina.com.mk/wp-content/uploads/2020/09/iu-768x511.jpg%20768w,%20https://vistina.com.mk/wp-content/uploads/2020/09/iu-960x638.jpg%20960w,%20https://vistina.com.mk/wp-content/uploads/2020/09/iu-640x426.jpg%20640w,%20https://vistina.com.mk/wp-content/uploads/2020/09/iu-300x200.jpg%20300w,%20https://vistina.com.mk/wp-content/uploads/2020/09/iu.jpg%201000w

Кејт Винслет сними експлицитна сцена со жена и како што вели, многу е горда на тоа.

Актерката истакнува дека е среќна што го покажа своето голо тело во четириесетите години, иако не е исто како порано.

Таа призна дека режисерот на филмот, Френсис Ли, бил нервозен поради нивното снимање, па решила да ја преземе контролата.

ФОТО:ПРИНТСКРИН/ЈУТЈУБ

“Чувството сигурно не беше како кога ќе јадете сендвич. Јас и Серше сами ја смисливме сцената. Се договоривме како ќе започнеме, како ќе се бакнуваме, што ќе правиме со градите, во кои пози ќе бидеме. Го обележавме ритамот на секоја сцена”, открива таа.

Иако Сеоирс Ронан е скоро половина помлада од неа, таа само се насмеа на помислата на дублерка.

“Да имате таква можност во четириесетите години, да бидете свои, откако ќе родите деца … Дали разбирате што сакам да кажам? Жените навистина немаат храброст за такво нешто”, додаде таа.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Александра Пријовиќ: „Нема да завршам како Тања Савиќ, го избрав вистинскиот маж“

Десет години без најдобриот пријател: Игор Џамбазов не го прежали Бошко (фото)