in , ,

Еве колку милиони и нудат продуцентите на Меган Маркл за нејзиниот камбек во актерството

Како што шпекулираат странските медиуми, Меган Маркл (38) планира да се врати на актерството, а продуцентите се тркаат во чиј проект таа ќе се појави прво. Тие тврдат дека поранешната војвотка од Сасекс може да заработи 50 милиони долари за нејзиното камбек деби, пишува Mirror.

Холивудскиот режисер Пол Фиг (57) изјави дека многумина се обидуваат да склучат договор со Меган, а на прашањето дали ќе ја ангажира за некој од неговите филмови, тој како од топ одговори ДА.

https://www.instagram.com/p/CCMfhr1nRX4/?utm_source=ig_web_copy_link

– Доведете ја кај мене, навистина би сакал. Мислам дека таа е одлична, јас сум нејзин фан. Британскиот менаџер за таленти Џонатан Сигмунд Шалит изјави дека нејзиното враќање на сцената ќе биде феноменално.

– Каква и да е улогата што ќе ја игра, сите ќе сакаат да ја видат. Зборуваме за 50 милиони долари. Луѓето ќе бидат фасцинирани кога таа ќе се појави. Ако случајно се врати во серијалот „Suits“, тоа ќе биде најгледаната серија на светот – рече тој за „Мирор“. Шалит смета дека Меган мора внимателно да го избере тимот на актери со кои ќе работи доколку сака да успее во нејзиното враќање. Тој тврди дека таа има неверојатни способности со кои може да ги воодушеви филмските продуценти.

https://www.instagram.com/p/CCl5eJ8HHdG/?utm_source=ig_web_copy_link

Потсетуваме, Меган и Хари пред неколку месеци поднесоа оставки од своите должности како членови на англиското кралско семејство, по што се преселија во Америка. Тие неодамна купија луксузна куќа во Санта Барбара, и ја одбраа таа локација затоа што е блиску до Холивуд. Вилата има 18.000 квадратни метри и има 5,4 хектари земја, базен, тениско игралиште, гостинска област и главна куќа. Има девет спални соби, 16 купатила, а за тоа платиле 14,6 милиони долари.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 19 АВГУСТ 2020 ГОДИНА

Наташа Беквалац проговори за дружењето со Карлеуша: „Кога ми е тешко, Јелена ќе се најде како добра вила“