in

Платил шест евра за салата, а погледнете што добил – останал гладен и нервозен (ФОТО)

Турист во Германија многу се налутил кога видел каков вид салата добил за шест евра.

По прошетката по планините, тој седнал да јаде во ресторан на германскиот остров Амрум што се наоѓа на Северното Море.

„По пешачењето ова е салата што ја добив за шест евра“, напиша тој под фотографијата од салатата што ја сподели на Редит.

Обичен домат и малку кромид!

Извор: Курир.мк

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

КАКВО МАСЛО ДА ОДБЕРЕТЕ СПОРЕД ВАШИОТ ТИП НА КОЖА?

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 18 АВГУСТ 2020 ГОДИНА