in ,

Важи за една од најзгодните жени, а Јована Јоксимовиќ без шминка изгледа вака (фото)

Иако нејзината професија придонесува секогаш пред ТВ екраните да е нашминка и да изгледа перфектно, Јелена Јоксимовиќ приватно не сака да се шминка.

И за разлика од останатите јавни личности нема никаков проблем да се фотографира во природно издание и таквите фотографии да ги објави на социјалните мрежи.

„За мене среќата е состојба – мој единствен избор и најголема задача. И никогаш не заборавам на тоа. Не се сите денови лесни, но и тогаш имам насмевка на лицето“ напиша Јована во описот на фотографија на која нема шминка.

Водитлеката доби многу комплименти.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

(ФОТО) ПРЕСПАНСКОТО ЕЗЕРО ГО РАЗУБАВУВААТ ПЕТ РОЗОВИ ФЛАМИНГА

Без шешир и во костим за капење: Харис Џиновиќ го немате видено во вакво издание (фото)